Alanlarımız

Neler Yapıyoruz

Uzmanlık Alanlarımız

Şirketler ve İş Hukuku

Yerli ve yabancı ortaklı şirketinizin yatırım, iş planları ve işçi ile olan hukuki uyuşmazlıklara avukatınız çözüm sunar.

Ceza Hukuku

Ağız ceza, asliye ceza, bilişim suçları, infaz hukuku ve cezaevi uygulamalarında kaynaklanan sorunlar için avukatınız çözüm üretir.

Medeni Hukuk

Sorunlarını bütünsel olarak ele alırız. Ticaret hukuku ve miras hukuku gibi alanlarda doğabilecek sonuçları da dikkate almaktayız.

İcra ve İflas Hukuku

Alacağın tahsili amaçlı icra takiplerinde alacaklı/borçlu ve üçüncü kişiler arasındaki uyuşmazlıkların çözümü için dava takibini yapıyoruz.

Gayrimenkul Hukuku

Konut, ofis, dükkan gibi taşınmaz gayrimenkullerinizin alım ve satım sürecinde gerekli olan prosedür, sözleşme ve işlem takiplerinizi yapıyoruz.

Miras Hukuku

Mal varlıklarının yasal mirasçılar ve diğer mirasçılar arasında ne şekilde paylaştırılacağını, borçlarının nasıl planlanacağı konusunda işlem yapıyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sizin için en değerleri şeyleri koruyoruz.

Ankara’da faaliyet gösteren Anadolu Hukuk & Danışmanlık; uzman avukat kadrosuyla beraber; öğretim üyeleri, teknik uzmanlar ve asistanlarla işbirliği içerisinde özel ve kamusal işlerde gerçek ve tüzel kişilere yönelik hukuki danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Talebinizi İletin

Price Package

Affordable pricing Package you Can Choose it.

Standard Rate

$29.50

/month

Business Rate

$39.50

/month

Premium Rate

$45.50

/month

BİLGİ ALIN